Перевірено часом

Ми маємо пристрасть до італійського способу життя, і ми захотіли поділитися нею з людьми, створивши невеликий куточок Італії в Києві. Ми захотіли робити просто гарну та смачну їжу для всіх. Ресторан «Італія» відчинив свої двері 15 червня 2012 року і з того часу завоював серця наших гостей та набув репутації відомого у Києві італійського ресторану з чудовою кухнею, професійним та дбайливим персоналом.

Чому люди обирають нас

 Їжа для гурманів
Ми хочемо поділитися нашою пристрастю до чудових продуктів та чудового сервісу. Ми готуємо наші страви із найсвіжіших інгредієнтів. Ми спеціалізуємося на виготовлених вручну італійських пастах, соусах, піци, десертах та багато іншого в теплій дружній атмосфері, яку Ви не забудете.

Професійне обслуговування
Наш персонал складається з досвідчених професіоналів, які знають, як готувати та подавати смачні італійські страви, свіжий хліб та напої в чистій та комфортній обстановці.

Бездоганний інтер’єр

В інтер’єрі ресторану ми постаралися передати атмосферу Італії початку минулого століття – затишні зали, виконані в сучасній інтерпретації неокласичного стилю, тиха музика, солідна барна стійка, м’яке світло. Основний обсяг ресторану поділено на три зали. Зал «Наполі» де ви можете розслабитися на м’яких зручних диванах і насолодитися трапезою та видом Оболонської набережної, що умиротворює в будь-яку пору року. Окрасою залу є дров’яна піч, привезена з Італії, зібрана вручну і декорована мармуровою мозаїкою з рослинним орнаментом. Гості, які прагнуть більш суворої і, разом з тим, більш спокійної обстановки, воліють зайняти один із столиків у залі «Венеція» біля водоспаду, або на диванах у залі «Портофіно», а для проведення святкових застіль та гостей, які віддають перевагу повній самоті, ми пропонуємо затишний зал «Мілан» на 16 осіб.

Банкети

знижки, подарунки, сюрпризи